[Entre em contato para mais informações.](https://mokka-sensors.com.br/#contato)
Especificações
| Parâmetro | Valor |
|---|---|
| Primary brand | Mitsubishi Electric |
| Main function | Reactor |
| Functions | AC reactor |
| Rated active power (kW) | 45kW |
| Dimensions | H155mm x W130mm x D165mm |
| Net Height (mm) | 155 mm |
| Net Width (mm) | 130 mm |
| Net Depth (mm) | 165 mm |
| Technical compatibility with | MDS-E-CV series 45kW pwr. suppl. unit for MDS-E-CV series |
| Order code / Manufacturer SKU | D-AL-45K |
| Manufacturer product status | Commercialized |



