Reator dedicado 3P 200V 30kW Mitsubishi Electric FR-CVL-30K para filtro de harmônicos. Verifique as especificações técnicas e compatibilidade.
Especificações
| Parâmetro | Valor |
|---|---|
| Primary brand | Mitsubishi Electric |
| Main function | Filter unit |
| Functions | Dedicated stand-alone reactor |
| Design | 3-phase (3P) 200V class |
| Rated active power (kW) | 30kW |
| Technical compatibility with | FREQROL FR-CVL-30K FREQROL FR-CVL-30K-AT |
| Order code / Manufacturer SKU | FR-CVL-30K |
| Manufacturer product status | Commercialized |
| Equivalent to | FRCVL30K |



